News

Cities: Skylines – dodatek Industries trafi na PC jeszcze w tym miesiącu

LM, 12.10.2018 13:50 0

A w nim m.in. dzielnice przemysłowe, nowe mapy, przepisy i rozbudowana ścieżka dźwiękowa.

Paradox Interactive ujawniło, że wydana w marcu 2015 roku gra studia Colossal Order – Cities: Skylines już niedługo otrzyma kolejne rozszerzenie. Dodatek zatytułowany Industries ukaże się na PC za pośrednictwem platformy Steam dokładnie 23 października. Tego samego dnia na serwery tytułu trafi darmowa aktualizacja, która wprowadzi m.in. punkty poboru opłat drogowych.

Rozszerzenie Industries pozwoli tworzyć w Cities: Skylines specjalne dzielnice przemysłowe dedykowane poszczególnym obszarom gospodarczym naszego miasta. W ich obrębie wzniesiemy specjalne budynki i ustalimy linie produkcyjne w zależności od aktualnego zapotrzebowania na produkty końcowe. Dla ich prawidłowego działania będziemy musieli nie tylko zasilić je w niezbędne media, ale także przydzielić wymaganą liczbę pracowników. Obok tego w grze pojawi się pięć nowych map, które pozwolą nam rozwinąć infrastrukturę związaną z migracją dóbr po kontrolowanym przez nas terenie, a także nowe przepisy zarówno dla miasta, jak i funkcjonowania samego przemysłu. Przy okazji twórcy udostępnią także nową stację radiową – Synthetic Dawn Radio – która rozszerzy ścieżkę dźwiękową gry o 16 nowych utworów.

Dodatek Industries wyceniono na niespełna 15 euro (ok. 65 PLN), ale jeśli zdecydujemy się na edycję Industries Plus zawierającą wspomniane Synthetic Dawn Radio, to musimy przygotować się na wydatek rzędu 18 euro (ok. 77 PLN). Wydawca nie ujawnił, kiedy rozszerzenie pojawi się na pozostałych platformach sprzętowych.

Gra Cities: Skylines jest dostępna na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

najnowsze