Felieton

W For Honor zagrało już 15 milionów graczy

LM, 11 października 2018 10:40 0

Zobacz najnowszy zwiastun nadchodzącej aktualizacji Marching Fire.

Firma Ubisoft pochwaliła się, że w wydaną w lutym 2017 roku trzecioosobową grę akcji For Honor do tej pory zagrało już ponad 15 milionów graczy. Przy tej okazji Stephane Cardin ze studia Ubisoft Montreal przypomniał, że od rynkowego debiutu gra była nieustannie rozwijana kolejnymi aktualizacji, a twórcy w dalszym ciągu zamierzają serwować graczom ciekawe nowinki i usprawnienia. Oczywiście gratulujemy francuskiej firmie osiągniętego rezultatu, ale jednocześnie mamy na uwadze fakt, że tytuł doczekał się kilku darmowych weekendów na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych, a w ostatnich miesiącach jego pecetowa edycja dwukrotnie była rozdawana za darmo.

Przy okazji w sieci pojawił się najnowszy zwiastun nadchodzącego dodatku i aktualizacji – Marching Fire – która trafi na serwery już 16 października. W dodatku znajdziemy dedykowany rozgrywce solowej i w kooperacji tryb Arcade oraz czterech nowych herosów, którzy zostaną udostępnieni pozostałym użytkownikom dopiero 30 października. Jednocześnie gra otrzyma darmową aktualizację z trybem Breach oraz masą pomniejszych usprawnień w oprawie audiowizualnej tytułu.

For Honor dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Frostpunk spektakularnym sukcesem – ponad 1,4 miliona sprzedanych kopii, gra zwróciła się już po 66 godzinach od premiery
The Path Home - ostatnie DLC dla Shadow of the Tomb Raider już dostępne
Sekiro: Shadows Die Twice ukończone na bongosach
Trailer Sea of Thieves: Tall Tales - Shores of Gold prezentuje tryb fabularny w grze
najnowsze