News

Guerrilla Games zatrudnia. Killzone 4 w drodze?

Patryk Purczyński, 08.10.2018 20:41 2

Horizon: Zero Dawn ociera się o wybitność, ale wraz z ostatnimi ruchami kadrowymi Guerrilla Games pojawiają się plotki o powrocie do serii Killzone.

Guerrilla Games zwiększyło swoją siłę roboczą. Obecnie w studiu zatrudnionych jest już 400 osób, a wśród nowych twarzy znaleźli się dwaj współtwórcy sukcesu Rainbow Six: Siege, Simon Larouche (reżyser) i Chris Lee (projektant). Larouche, według informacji z jego profilu w serwisie LinkedIn, dołączył do zespołu w lutym tego roku i pracuje jako reżyser nowego, niezapowiedzianego jeszcze tytułu. Lee to najnowszy nabytek Guerrilla Games - pracę podjął w październiku, a w projekcie pełni rolę głównego projektanta.

Może to sugerować, że kolejne przedsięwzięcie studia będzie podobne do Rainbow Six: Siege. W sieci już pojawiły się sugestie, że studio, które ostatnimi czasy święciło triumfy dzięki swojej nowej marce, Horizon: Zero Dawn, postanowiło powrócić do poprzedniej serii, Killzone. Argumentem wspierającym tę teorię ma być fakt, że Larouche ma w swoim CV prace przy Killzonie 2. Na razie nic nie jest jednak przesądzone. Może się zresztą równie dobrze okazać, że Guerrilla Games z udziałem wyżej wymienionych panów tworzy kolejną nową markę.

najnowsze