News

Golf Story miało dostać kilka naprawdę ciekawych minigier

Katarzyna Dąbkowska, 07.10.2018 13:55 0

Jedna z nich miała być inspirowana serią Crazy Taxi.

Golf Story bardzo spodobało się użytkownikom Nintendo Switch. Produkcja pozwala nam na wcielenie się w golfistę o niezwykłym talencie. Tytuł ten łączy ze sobą grę fabularną, przygodową i sportową. W trakcie rozgrywki nie gramy jedynie w golfa, ale i bierzemy udział w różnego rodzaju misjach i gramy w minigry. Twórcom udało się dodać do rozgrywki kilka naprawdę ciekawych pomysłów, choć wielu z nich nie wykorzystali. W rozmowie z Nintendo Life Andrew Newey postanowił wypowiedzieć się na temat niewykorzystanych projektów.

Jak twierdzi Newey, pomysłów jest bardzo dużo. Jednym z nich była minigra w stylu Crazy Taxi. Gracz miałby jeździć małym wozem po polu golfowym i wozić nim kretoszczurowate stworzenia. Twórcy mieli również pomysły odnośnie łódek, którymi można było się poruszać. Można było również do nich strzelać. Golf Story trafiło na Nintendo Switch pod koniec września minionego roku.

najnowsze

Shenmue III ze zwiastunem premierowym

Po 18 latach fani Shenmue wreszcie doczekają się nowej części serii. O jej nadchodzącym debiucie przypomina nam trailer premierowy.