News

Znamy specjalną zawartość dla Red Dead Redemption II na PlayStation 4

LM, 06.10.2018 15:10 1

Tytuł zadebiutuje na konsolach ósmej generacji już 26 października.

Studio Rockstar Games ujawniło specjalną dodatkową zawartość, która przez 30 dni będzie dostępna wyłącznie dla graczy, którzy zdecydowali się na zakup dedykowanej konsolom PlayStation 4 wersji gry. Część z zaprezentowanych na dołączonej do wiadomości grafice przedmiotów dostępna będzie jedynie w sieciowym trybie RPG-a – Red Dead Online – który ma zadebiutować w listopadzie. Tym samym, przez 30 dni użytkownicy PlayStation 4 będą korzystać z wyposażenia, które po wskazanym okresie trafi także w ręce miłośników Xboksa One. Warto zaznaczyć, że 30 dni liczone jest od chwili udostępnienia omawianej zawartości w grze, a nie samej premiery tytułu, którą wyznaczono na 26 października.

Rockstar Games przygotowało cztery dodatki dla fanów konsol japońskiego giganta – strój dla protagonisty Grizzlies Outlaw Outfit; konia rasy arabskiej; siodło ze skóry aligatora oraz rewolwer. Spośród wymienionych jedynie strój dla Arthura Morgana będzie dostępny zarówno dla trybu fabularnego, jak i sieciowego. Pozostałe dodatki zarezerwowano dla Red Dead Online.

Red Dead Redemption II to trzecia odsłona serii gier utrzymanych w klimacie westernu. Ten zadebiutował grą Red Dead Revolver, by otrzymać kontynuację w postaci Red Dead Redemption. Omawiana tutaj gra – Red Dead Redemption II – stanowi prequel fabularny do zaprezentowanych w Red Dead Redemption wydarzeń.

najnowsze