News

Batman: Arkham Universe - plotki mówią o nowym projekcie Rocksteady

Katarzyna Dąbkowska, 06.10.2018 15:15 3

Produkcja ma zadebiutować w przyszłym roku.

Plotki wciąż się zmieniają. Nie tak dawno mogliśmy usłyszeć, że Batman: Arkham Knight będzie ostatnią odsłoną serii od Rocksteady. Teraz jednak pojawiły się nowe informacje, które temu zaprzeczają. Wynika z nich, że studio ma jeszcze w planach stworzenie kolejnej gry z tego cyklu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ma ona nosić tytuł Batman: Arkham Universe.

Z plotek wynika, że w trakcie rozgrywki u naszego boku staną Robin, Nightwing, Batgirl, Batwoman, Catwoman oraz Red Hood. Wspólnie będą oni walczyć wraz z Batmanem przeciwko Trybunałowi Sów. Wspomnianymi bohaterami będziemy mogli pokierować w trybie swobodnej eksploracji. Wszystkie postacie będą miały swój własny pojazd do poruszania się po Arkham. W przypadku Batmana będzie to Batmobile. Samo miasto ma być większe niż w Arkam Knight.

Nieoficjalne wieści głoszą również, że w grze będziemy mieli mniej więcej te same gadżety. Pojawią się również nowe „zabawki”, które będziemy mogli wykorzystać podczas rozgrywki. Dodatkowo usprawniona zostanie siedziba Batmana. Pojawią się nowe typy wrogów. Będziemy mieli możliwość także wypróbowania nowych opcji w trakcie trybu kooperacji. Jak mówią plotki – Batman: Arkham Universe ma być ostatnią grą z tej serii. Produkcja ma się ukazać jesienią przyszłego roku na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

najnowsze