Felieton

Space Race nowym dodatkiem do Surviving Mars

LM, 05 października 2018 14:33 0

Pakiet zadebiutuje w połowie listopada na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych.

Paradox Interactive zapowiedziało kolejny pakiet dodatkowej zawartości do wydanej w marcu na PC i konsolach ósmej generacji strategii ekonomicznej Surviving Mars. Produkcja studia Haemimont Games z dodatkiem Space Race zaoferuje graczom nowe mechaniki rozgrywki, dzięki wprowadzeniu do gry sterowanych przez sztuczną inteligencję kolonii.

Obecność konkurencyjnych osad na Czerwonej Planecie zmusi nas do walki o ograniczone surowce i umożliwi rozmaite nieczyste zagrania jak np. podkradanie osadników innym koloniom. Oczywiście jednocześnie w Surviving Mars pojawią się rozmaite opcje związane z dyplomacją i utrzymywaniem poprawnych stosunków z sąsiadami. Obok tego twórcy zapowiedzieli system wydarzeń losowych, anomalie oraz dwóch nowych sponsorów – Japonię i Brazylię – z unikalnymi pojazdami i budynkami.

Dodatek Space Race zadebiutuje 15 listopada na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, a zainteresowani muszą przygotować się na wydatek rzędu 50 złotych. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Surviving Mars, to pod tym adresem możecie zapoznać się z naszą recenzją rzeczonej produkcji.

Cuphead — przerywniki filmowe i polska wersja językowa w najnowszej aktualizacji gry
Rune ominie katalog wczesnego dostępu - premiera jeszcze w tym roku
The Surge 2 będzie dłuższe od pierwowzoru
Two Worlds II z finalnym rozszerzeniem jeszcze w tym roku - pierwsze konkrety DLC Shattered Embrace
najnowsze