Space Race nowym dodatkiem do Surviving Mars

LM
2018/10/05 14:33
0
0

Pakiet zadebiutuje w połowie listopada na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych.

Paradox Interactive zapowiedziało kolejny pakiet dodatkowej zawartości do wydanej w marcu na PC i konsolach ósmej generacji strategii ekonomicznej Surviving Mars. Produkcja studia Haemimont Games z dodatkiem Space Race zaoferuje graczom nowe mechaniki rozgrywki, dzięki wprowadzeniu do gry sterowanych przez sztuczną inteligencję kolonii.

Space Race nowym dodatkiem do Surviving Mars

Obecność konkurencyjnych osad na Czerwonej Planecie zmusi nas do walki o ograniczone surowce i umożliwi rozmaite nieczyste zagrania jak np. podkradanie osadników innym koloniom. Oczywiście jednocześnie w Surviving Mars pojawią się rozmaite opcje związane z dyplomacją i utrzymywaniem poprawnych stosunków z sąsiadami. Obok tego twórcy zapowiedzieli system wydarzeń losowych, anomalie oraz dwóch nowych sponsorów – Japonię i Brazylię – z unikalnymi pojazdami i budynkami.

GramTV przedstawia:

Dodatek Space Race zadebiutuje 15 listopada na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, a zainteresowani muszą przygotować się na wydatek rzędu 50 złotych. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Surviving Mars, to pod tym adresem możecie zapoznać się z naszą recenzją rzeczonej produkcji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!