News

Przygodowa gra Summer in Mara zmierza na PC, PS4 i Switcha

Małgorzata Trzyna, 22.09.2018 15:40 0

W grze będziemy opiekować się własną wyspą, zwiedzimy archipelag, odkryjemy liczne sekrety i spotkamy ponad dwadzieścia innych postaci.

Chibig zapowiedziało przygodową grę Summer in Mara. Główną bohaterką jest 11-letnia Koa, która samotnie mieszka na wyspie. Po przeczytaniu listu, który zostawiła jej babcia, dziewczynka zacznie eksplorować archipelag. Nasze zadanie będzie polegać na opiekowaniu się własną wyspą, prowadzeniu farmy oraz tworzeniu narzędzi, dzięki którym będziemy mogli przetrwać. Do dyspozycji będziemy mieli także łódź, którą popłyniemy na nowe wyspy, gdzie spotkamy unikatowe postaci i znajdziemy ukryte skarby. Jednak "ocean chce, by Koa wypełniła swe przeznaczenie, a kiedy ją wezwie, dziewczynka musi odpowiedzieć". Koa będzie musiała zmierzyć się ze złą korporacją Elit, próbującą zagarnąć wszystkie zasoby z oceanu Mara.

W grze nie zabraknie cyklu dnia i nocy, ponad 100 zadań, dzięki którym świat stanie się lepszym miejscem, ponad 20 postaci, z którymi możemy się zaprzyjaźnić i handlować, możliwości rozbudowy łodzi, ponad 130 przedmiotów do wytworzenia, używania i handlu oraz możliwości odblokowania rozmaitych umiejętności.

Summer in Mara zmierza na PC, PS4 i Nintendo Switch.

najnowsze