News

Warhammer: Chaosbane na pompatycznym gameplay trailerze

LM, 21.09.2018 18:40 0

Tytuł zadebiutuje w 2019 roku na PC.

Niewiele ponad tydzień temu mieliśmy okazję przyjrzeć się krótkiemu zapisowi rozgrywki z nadchodzącego hack'n'slasha w klimatach Starego Świata – Warhammer: Chaosbane – a tymczasem na oficjalnym kanale gry w serwisie YouTube udostępniono przepełniony epickością gameplay trailer rzeczonej produkcji.

Na załączonym do wiadomości materiale pojawiły się rozmaite fragmenty rozgrywki okraszone wstawkami fabularnymi poświęconymi postaci Magnusa the Piousa – bohatera Imperium z czasów Wielkiej Wojny z siłami Chaosu. Niestety poza lekkim nakreśleniem tła fabularnego produkcji, twórcy nie skorzystali z okazji, żeby uraczyć nas kolejną porcją konkretów.

Warhammer: Chaosbane zmierza na komputery osobiste i zgodnie ze wstępnymi zapowiedziami powinien zadebiutować w 2019 roku.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.