Tech

Aplikacja GeForce Experience kompatybilna z GeForce RTX

LM, 20.09.2018 15:15 0

W wersji 3.15 znalazły się też poprawki dla streamerów i nowe gry kompatybilne z Nvidia Ansel oraz Highlights.

Nvidia wydała najnowszą, opatrzoną numerem wersję 3.15 aplikacji GeForce Experience dla użytkowników kart grafiki GeForce. Nowy build wprowadził szereg poprawek w działaniu poszczególnych funkcji narzędzia, a także uczynił je kompatybilne z zaprezentowanymi podczas tegorocznych targów gamescom w Kolonii kartami GeForce RTX. Tym samym posiadacze akceleratorów najnowszej generacji obok dostępu do starszych atrakcji, będą cieszyć się szeroką gamą nowych funkcji graficznych, jak np. technologia DLSS.

Przy okazji aktualizacji do wersji 3.15 Nvidia rozszerzyła katalog gier kompatybilnych z technologiami Nvidia Ansel i Nvidia Highlights. Pierwsza z funkcji dostępna jest teraz w takich tytułach jak Jurassic World Evolution, Tropico 6, Pro Evolution Soccer 2019 oraz Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age. Za to z technologią Highlights będą teraz współpracować trzy nowe gry: Islands of Nyne: Battle Royale, Dirty Bomb Switchblade i Prey: Mooncrash.

Co ważne, wraz z łatką 3.15 pojawiła się nowa opcja dla osób strumieniujących swoje wirtualne dokonania – możliwość jednoczesnego nadawania i zapisywania plików wideo kompatybilna m.in. z serwisami Twitch, YouTube i Facebook. Streamerów powinien ucieszyć również fakt, że po najnowszych poprawkach rejestrowanie rozgrywki dla monitorów z częstotliwością odświeżania inną niż 60 Hz (lub wielokrotność tej liczby) nie będzie wiązało się już z zaniżoną liczbą klatek na nagraniu.

Aplikację GeForce Experience możecie pobrać z oficjalnej strony firmy Nvidia.

najnowsze