News

Resonance of Fate 4K/HD Edition trafi na PC i PS4 już za miesiąc

Małgorzata Trzyna, 18.09.2018 14:13 0

Trailer pokazuje trójkę bohaterów i świat przyszłości w 4K.

Tri-Ace ogłosiło, że już 18 października 2018 na PC (Steam) i PS4 ukaże się Resonance of Fate 4K/HD Edition, czyli odświeżona wersja Resonance of Fate, które debiutowało na PS3 i Xboksie 360 w 2010 roku. Z tej okazji udostępniono trailer nowej wersji, pokazujący świat przyszłości oraz trójkę bohaterów - Zephyra, Vashyrona i Leanne, popisujących się umiejętnościami. W grze będziemy mogli cieszyć się 4K, ale można dostrzec jakość modeli postaci z PS3 i tekstury niskiej rozdzielczości.

W grze przenosimy się w odległą przyszłość. Z niewiadomych powodów świat znajduje się pod wpływem wielu negatywnych czynników: atmosfera jest trująca, a biosfera jest tak spaczona, że nawet pojęcie czasu jest zaburzone. Ludzkości grozi zagłada. By jej zapobiec, resztki ludzi łączą się i budują "Basel", czyli ogromną maszynę normalizującą środowisko, równocześnie kontrolującą cykl życia. Z czasem ludzie weszli do maszyny, zamieszkali tam i zbudowali miasto, lecz w ten sposób Basel zaczęło funkcjonować coraz gorzej. Potomkowie budowniczych maszyny, zamknięci we własnych światach, powtarzają błędy swych przodków. W grze możemy liczyć na ciekawy system walki ze sporą ilością strzelania.

najnowsze

Shenmue III ze zwiastunem premierowym

Po 18 latach fani Shenmue wreszcie doczekają się nowej części serii. O jej nadchodzącym debiucie przypomina nam trailer premierowy.