News

Zapowiedziano We Were Here Together - nową odsłonę kooperacyjnej serii

Małgorzata Trzyna, 15.09.2018 17:01 0

W grze dwójka graczy musi ze sobą współpracować, by rozwiązywać zagadki i posuwać się naprzód.

Total Mayhem Games ogłosiło, że na początku przyszłego roku ukaże się kooperacyjna gra We Were Here Together - trzecia odsłona serii We Were Here. W nowej części znajdziemy jeszcze więcej zagadek do rozwiązania i spróbujemy ocalić antarktyczną ekspedycję oraz siebie. Na początku znajdziemy się w obozie i będziemy musieli znaleźć sposób na dostanie się z towarzyszem do Castle Rock. Po przemierzeniu lodowatych pustkowi, znajdziemy się w zamku, oddzieleni, gdzie czekają zagadki, sekrety i niebezpieczeństwa. Porozumiewać możemy się wyłącznie za pomocą walkie-talkie. Kluczem do sukcesu będzie obserwowanie otoczenia, komunikacja i współpraca.

Do gry będzie wymagane połączenie z internetem oraz mikrofon. Weterani serii szybko odnajdą się w najnowszej części, ale nowi gracze nie będą musieli sięgać wpierw po poprzednie odsłony, by połapać się, co się właściwie dzieje.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.