News

Diablo III: Eternal Collection z datą premiery na Nintendo Switch

LM, 14.09.2018 10:09 0

Port najnowszej odsłony kultowej serii Blizzarda trafi na hybrydową konsolę na początku listopada.

Ważna wiadomość dla fanów gier studia Blizzard Entertainment i zarazem posiadaczy najnowszej przenośnej konsoli firmy z Kioto. Nintendo ujawniło, że oficjalnie zapowiedziany niespełna miesiąc temu port gry Diablo III na Nintendo Switch zadebiutuje na hybrydowej konsoli dokładnie 2 listopada.

Udostępniona na Switchu wersja obok podstawki zaoferuje dostęp do rozszerzenia Reaper of Souls i pakietu dodatkowej zawartości Rise of the Necromancer. Obok tego możemy liczyć na zawartość wszystkich wydanych po premierze gry aktualizacji, a także nieco ekskluzywnej zawartości w postaci przedmiotów inspirowanych serią The Legend of Zelda. Poza tym posiadacze Nintendo Switch będą mogli bawić się w trybie sieciowej lub lokalnej kooperacji na kilku urządzeniach.

Diablo III zadebiutowało w maju 2012 roku na PC, a we wrześniu 2013 roku ukazało się także na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. W 2014 roku przy okazji dodatku Reaper of Souls Diablo III zostało udostępnione na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

najnowsze