Felieton

Black Clover: Quartet Knights - zwiastun premierowy pokazuje w akcji Czarne Byki

Małgorzata Trzyna, 14 września 2018 14:17 0

Black Clover: Quartet Knights debiutuje dziś na PS4 i PC.

Z okazji dzisiejszej premiery Black Clover: Quartet Knights na PS4 i PC, Bandai Namco przygotowało zwiastun, pokazujący Astę i innych członków oddziału Czarnych Byków w akcji oraz ich oponentów. W grze przenosimy się do świata, w którym korzystanie z magii jest dla wszystkich naturalne, jednak Asta nie posiada ani krzty many. Jego magią jest wytrwałość - chłopak nigdy nie poddaje się, mimo przeciwności losu chce zostać Cesarzem Magii. Celem Asty i towarzyszy z Czarnych Byków jest chronienie królestwa Clover w trybie fabularnym. Możemy także bawić się przez sieć, w trybach 4v4, walcząc o chwałę i sławę. W drużynie możemy mieć zróżnicowane typy postaci, skupiające się na ataku, defensywie czy pełniące rolę wsparcia dla towarzyszy.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Czerwona Planeta zazieleni się w połowie maja – data premiery Surviving Mars: Green Planet i nowy zwiastun
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.