Felieton

Geralt pojawi się w Cyberpunku 2077?

Patryk Purczyński, 13 września 2018 16:13 6

Doug Cockle, aktor, którego głosem przemówił Geralt w serii Wiedźmin, zdradził czy CD Projekt RED zaprosiło go do dalszej współpracy.

- Nie jestem obecnie związany z żadnym wysokobudżetowym projektem - wyjawił David Cockle, aktor, którego fani serii Wiedźmin mogą kojarzyć jako głos Geralta. - Nie pracuję nad Cyberpunkiem 2077, więc nawet nie muszę na ten temat kłamać - poinformował. Można zatem przyjąć, że Cockle nie wystąpi w żadnej z głównych ról w nowej produkcji studia CD Projekt RED, ale... być może powróci w swojej dawnej roli.

- To, czy będę pracował nad Cyberpunkiem 2077 czy nie, jest osobną sprawą. Przedstawiciele CDP RED w pewnym sensie zasugerowali, że być może będą chcieli mnie w jakiejś formie włączyć. Ale co to może być? Kto wie, być może to się nawet nigdy nie wydarzy - uciął. W przeszłości polskie studio raczyło nas rozmaitymi easter eggami, zatem nie powinniśmy być szczególnie zaskoczeni, gdyby w ich futurystycznym RPG-u pojawiło się jakieś nawiązanie do Wiedźmina.

Cyberpunk 2077 różni się obecnie od wersji pokazywanej w sierpniu 2018
Fan stworzył klawiaturę specjalnie do gry w Wiedźmina 3
Nie żyje Mya-Lecia Naylor, odtwórczyni roli Triss Merigold w Wiedźminie Netfliksa
Jedi: Fallen Order i nowy zwiastun Star Wars: Episode IX. Wiedźmin w Ogrodzieńcu? GramtTV News
najnowsze

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.