News

Frostpunk otrzyma darmowy scenariusz – The Fall of Winterhome

LM, 13.09.2018 13:40 0

Ten pojawi się na serwerach już w nadchodzącym tygodniu.

Wygląda na to, że upalne dni mamy już za sobą, ale jeśli nadal potrzebujecie nieco ochłody, to warto odkurzyć wydaną w kwietniu strategię od 11 bit studios. Twórcy ogłosili właśnie, że już 19 września na pecetowe serwery trafi najnowsza aktualizacja gry Frostpunk, a w niej darmowy, fabularnie związany z zawartością podstawki scenariusz The Fall of Winterhome.

Ten ma przykuć nas do ekranu na długie godziny, oferując nowe mechaniki, usprawnioną oprawę wizualną i masę smaczków fabularnych związanych z tytułowym Winterhome. Przy okazji omawianych doniesień w sieci pojawił się krótki zwiastun scenariusza, który załączyliśmy do wiadomości.

Frostpunk to połączenie strategii czasu rzeczywistego z formułą city builder i mechanikami walki o przetrwanie. Akcja gry przenosi nas do alternatywnej wersji XIX wieku, gdy ludzkość została zdziesiątkowana przez kolejną epokę lodowcową. Naszym zadaniem jest zarządzanie osadą, w której garstka ocalałych próbuje przeżyć za wszelką cenę. Tytuł obecnie dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych, ale zgodnie z zapowiedziami twórców, pojawi się także na konsolach ósmej generacji.

najnowsze