NASCAR Heat 3 trafiło na PC i konsole, zobacz premierowy zwiastun

Małgorzata Trzyna
2018/09/09 14:01
0
0

Nowa odsłona serii to więcej tras, ulepszony multiplayer z sieciowymi turniejami oraz jeszcze lepszy tryb kariery z wyzwaniem Xtreme Dirt Tour.

NASCAR Heat 3 trafiło na PC i konsole, zobacz premierowy zwiastun

Miłośnicy wyścigów mogą już sięgnąć po NASCAR Heat 3 od Monster Games oraz 704 Games - tytuł ten właśnie trafił na PC i konsole. Z tej okazji udostępniono kilkunastosekundowy trailer premierowy z ujęciami z torów:

GramTV przedstawia:

- NASCAR Heat powraca, z twórcami Monster Games za kółkiem, jako jak dotąd najbardziej ekscytująca i najpełniejsza gra wyścigowa - mówi prezes 704 Games, Paul Brooks. - NASCAR Heat 3 ma więcej tras, poprawiony multiplayer z sieciowymi turniejami oraz jeszcze głębszy tryb kariery zawierający nowe wyzwanie dirt-racing: Xtreme Dirt Tour.

Poza Xtreme Dirt Tour z 8 nowymi, piaszczystymi trasami, w grze możemy liczyć na NASCAR Camping World Truck Series, NASCAR XFINITY Series, and Monster Energy NASCAR Cup Series. Podczas rozgrywki możemy podpisywać kontrakty z największymi zespołami lub stworzyć własną drużynę. Nie zabraknie też elementów fabularnych - przekonamy się np., kto miał udany weekend, a kto zmaga się z problemami. Ponadto w grze można poćwiczyć z wytyczoną linią i informacjami o optymalnej prędkości; poprawiono sztuczną inteligencję, by w grze dobrze bawili się zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze; dodano także wstępnie przygotowane samochody dla tych, którzy nie lubią bawić się w tuning.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!