News

Death Stranding z prezentacją podczas Tokyo Game Show 2018

LM, 05.09.2018 13:31 5

Impreza odbędzie się w dniach 20-23 września.

Studio Kojima Productions ogłosiło za pośrednictwem Twittera, że na zbliżającej się imprezie Tokyo Game Show 2018 odbędzie się specjalny panel związany z grą Death Stranding. Na scenie pojawi się Hideo Kojima w towarzystwie japońskiej części obsady produkcji, ale nie dowiedzieliśmy się przy tym, jakich nowinek możemy się spodziewać. Panel odbędzie się dokładnie 23 września i nawet jeśli twórcy nie uraczą nas kolejną prezentacją rozgrywki w Death Stranding, to być może rzucą nieco światła na samą grę.

Najnowszy materiał promocyjny rzeczonej produkcji mieliśmy okazję zobaczyć podczas tegorocznych targów E3 2018 w Los Angeles, ale nawet obszerny gameplay nie wystarczył, żeby wtajemniczyć nas w ogólny zamysł linii fabularnej tytułu.

Death Stranding zmierza na konsole PlayStation 4. Na razie nie wskazano planowanej daty premiery ani nie ujawniono, czy gra zostanie wydana na pozostałych platformach sprzętowych.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.