Felieton

Kingdom Come: Deliverance – nadchodzące DLC na nowym zwiastunie

LM, 02 września 2018 09:38 0

Gra doczeka się dwóch nowych pakietów dodatkowej zawartości jeszcze tej jesieni.

Studio Warhorse opublikowało za pośrednictwem swojego kanału w serwisie YouTube najnowszy materiał wideo poświęcony pakietom DLC, które w najbliższym czasie wzbogacą o nową zawartość wydaną w lutym grę Kingdom Come: Deliverance. Twórcy nie ujawnili jeszcze konkretnej daty ich premiery, ale te mają zadebiutować wczesną jesienią.

W pierwszym z nich – The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon – Henryk zostanie uwikłany w miłosne intrygi jednego z lordów, któremu w toku rozgrywki pomożemy zdobyć serce Karoliny - jednej z wielu miłości jego życia . Drugie DLC zatytułowane Tournament trafi na serwery w formie darmowej aktualizacji. Dzięki niemu w grze pojawi się nowy wątek fabularny związany z postacią Czarnego Rycerza, którego ukończenie powinno zająć nam około pięciu godzin. Obok tego gra zostanie wzbogacona o tytułowe turnieje rycerskie, a udział w nich pozwoli nam zdobyć nieco złota i unikalne zestawy pancerzy.

Kingdom Come: Deliverance zadebiutowało 13 lutego na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Darmowe DLC do Days Gone wprowadzi nowy poziom trudności
Twórcy Jurassic World Evolution zapowiadają Planet Zoo - premiera już w tym roku
Frostpunk spektakularnym sukcesem – ponad 1,4 miliona sprzedanych kopii, gra zwróciła się już po 66 godzinach od premiery
The Path Home - ostatnie DLC dla Shadow of the Tomb Raider już dostępne
najnowsze