News

Life is Strange 2 z nowym trailerem i blisko 20-minutowym gameplayem

Małgorzata Trzyna, 21.08.2018 14:58 0

Pierwszy rozdział historii dwóch braci poznamy już 27 września.


Na początku sierpnia mieliśmy okazję obejrzeć pierwszy teaser Life is Strange 2, teraz Dontnod Entertainment i Square Enix udostępnili dwa nowe filmy wideo: pierwszy z nich to krótki trailer wprowadzający w historię dwóch braci, którymi pokierujemy w grze, drugi - blisko 20-minutowy fragment rozgrywki.

Głównymi bohaterami Life is Strange 2 są bracia Sean i Daniel Diaz (16- i 9-letni), którzy zostali zmuszeni do ucieczki z domu po tragicznym w skutkach incydencie w Seattle. Obawiając się policji, Sean i Daniel wyruszają do Meksyku, do swego rodzinnego miasta, Puerto Lobos. Bracia próbują równocześnie zachować w tajemnicy informacje o niespodziewanych, tajemniczych, nadnaturalnych mocach. Życie w drodze okazuje się niełatwe, a ich więzi zostają poddane niejednej próbie. Sean bierze pełną odpowiedzialność za młodszego brata - musi go uczyć i opiekować się nim, kiedy sam wkracza w dorosłość. Powoli zaczyna zdawać sobie sprawę, że jego decyzje wpłyną na ich życie i zmienią je na zawsze.

Life is Strange 2 będzie składać się z 5 epizodów. Pierwszy z nich ukaże się 27 września 2018 na PC, PS4 i Xboksie One. Więcej informacji o grze, w tym o nowej mocy, możemy spodziewać się w najbliższych tygodniach.

najnowsze