News

Diablo III: Eternal Collection zmierza na Nintendo Switch

Katarzyna Dąbkowska, 16.08.2018 09:57 0

Forbes przez przypadek wypuścił informację przed oficjalną zapowiedzią.

Diablo III pojawiło się na PC w 2012 roku, ale Blizzard nie zamierzał pozostawiać produkcji jedynie w rękach pecetowców. Twórcy zdecydowali się na przeniesienie jej również na konsole. Od jakiegoś czasu krążą jednak plotki, że produkcja wyląduje również nie tylko na urządzeniach Sony i Microsoftu, ale trafi też na Nintendo Switch. Zdaje się to potwierdzać nowy artykuł, który pojawił się na stronie Forbes.

Forbes miał najwyraźniej wielki niefart, bo artykuł pojawił się przed wielką zapowiedzią ze strony i Nintendo, i Blizzarda. Tekst opowiada dokładnie ze szczegółami, jak będzie wyglądała i ile będzie kosztowała nowa wersja gry. A raczej opowiadał, bo właśnie zniknął ze strony. W internecie jednak nic nie ginie.

Według informacji wersja na Switcha ma zawierać w sobie dodatki Reaper of Souls oraz Rise of the Necromancer. Całość ma kosztować niemałe pieniądze, bo aż 59,99 dolara. Nowa wersja będzie również zawierała unikatowe dodatki. Na liście ma być skórka Ganondorfa z The Legend of Zelda, ramka Triforce oraz zwierzak-towarzysz. Będzie nim kurczak. Diablo III: Eternal Collection pojawi się pod koniec roku. Dokładnej daty premiery nie podano.

najnowsze