Felieton

World of Warcraft: Battle for Azeroth - ogień walki i Metallica w nowym zwiastunie

Katarzyna Dąbkowska, 15 sierpnia 2018 11:21 2

Dodatek w końcu zadebiutował na rynku.

World of Warcraft otrzymało już kolejne, potężne rozszerzenie o nazwie Battle of Azeroth. Wczoraj mogliśmy zobaczyć nowy zwiastun produkcji z fragmentami stworzonymi na silniku gry. Jeśli wam mało, z pewnością ucieszy was fakt, że Blizzard postanowił uraczyć nas jeszcze jednym trailerem. Możemy w nim zobaczyć ogień wojny i usłyszeć nutę, która przypadnie do gustu fanom zespołu Metallica.

Battle for Azeroth wprowadziło do gry dwa nowe kontynenty. Są nimi Kul Tiras dla Przymierza i Zandalar dla Hordy. Pojawiły się także dwa nowe, ciekawe tryby rozgrywki - Ekspedycje dla trzyosobowych grup oraz Fronty wojenne dla dwudziestoosobowych grup walczących z SI. Poza tym można spodziewać się nowych zadań czy przeciwników. Do tego dołączono sześciu nowych ras i zwiększono maksymalny poziom doświadczenia ze 110 do 120.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Twórcy Jurassic World Evolution zapowiadają Planet Zoo - premiera już w tym roku
The Path Home - ostatnie DLC dla Shadow of the Tomb Raider już dostępne
Trailer Sea of Thieves: Tall Tales - Shores of Gold prezentuje tryb fabularny w grze
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.