News

Naturalna dekontaminacja na nowym zwiastunie Fear the Wolves

LM, 13.08.2018 12:40 0

Zobacz wideo poświęcone wpływowi warunków pogodowych na mechanikę rozgrywki.

Firma Focus Home Interactive uraczyła nas kolejnym materiałem wideo z nadchodzącej pierwszoosobowej strzelanki Battle Royale osadzonej w Czarnobylu – Fear the Wolves. Na załączonym do wiadomości wideo wyjaśniono jakie znaczenie dla naszych działań będą miały określone warunki atmosferyczne.

Okazuje się, że wraz ze zmieniającą się pogodą będziemy musieli nieustannie modyfikować nasz styl gry o obraną wcześniej strategię. Wprawdzie często przyjdzie nam toczyć zmagania przy korzystnej aurze, ale nawet lekkie powiewy wiatru będą miały bezpośredni wpływ na celność czy lokalizację zrzutów zaopatrzenia. Upały będą miały negatywny wpływ zarówno na kondycję bohatera, jak i jego percepcję, a deszcz znacznie utrudni sterowanie pojazdami, ale ograniczy ogólną widoczność i zagłuszy odgłosy silnika. W Fear the Wolves pojawią się także mgły i burze. Te pierwsze pozwolą nam przemykać się niezauważenie obok rozmaitych zagrożeń, ograniczając jednocześnie także nasze pole widzenia. Kombinacją wielu wymienionych wcześniej czynników będą burze, które znacznie utrudnią zabawę i wpłyną na niemal wszystkie działania naszego protagonisty.

Fear the Wolves już niedługo zadebiutuje w usłudze Early Access platformy Steam. Premierę finalnej wersji na PC i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One zaplanowano na 2019 rok.

najnowsze