Post Scriptum - realistyczna strzelanka osadzona w realiach II wojny światowej debiutuje na PC

Małgorzata Trzyna
2018/08/10 16:24
0
0

Premierze towarzyszy nowy zwiastun, pokazujący sceny z pola bitwy.

Periscope Games ogłosiło premierę realistycznej strzelanki Post Scriptum, stawiającej na wiernie oddanie realiów historycznych. Twórcy dokładnie odwzorowali poszczególne lokacje, bazując na danych archiwalnych. W grze może walczyć ze sobą do 80 graczy (40v40) z pomocą 40 typów broni i 50 rodzajów pojazdów, na 5 mapach o łącznej powierzchni 140 kilometrów kwadratowych.

GramTV przedstawia:

- Minęło dwa lata i ciągle wydaje się surrealistyczne, że dziś tu jesteśmy - pisze Periscope Games. - Post Scriptum startowało jako mod, chcieliśmy stworzyć taktyczną grę naszych marzeń. Zespół wiele poświęcił, nie wiedząc, że pasja przerodzi się w profesjonalny produkt, który zapewni wspaniałą zabawę innym. Ta pasja została poddana najważniejszemu testowi: przekuliśmy marzenie w coś, co wymagało planowania produkcji, wyznaczania terminów i współpracy w zespole; wszystko pod presją, że musimy przygotować nie tylko wyróżniającą się grę, ale też taką grę, w którą chcieliśmy sami grać. Nie wpłynęło to na nasze pierwotne marzenie, pasję można urzeczywistnić tylko przez zaangażowanie. Nie byłoby to możliwe bez waszej wiary w naszą wizję. Dziś udostępniamy Post Scriptum światu. Musicie jednak wiedzieć, że nie jest to koniec, lecz początek. Aktywnie pracujemy nad nową zawartością, taką jak nasza największa mapa, Arnhem, US Airborne Faction, nowymi trybami gry, ulepszeniami rozgrywki i optymalizacją.

Na razie gra zbiera na Steam mieszane recenzje (58% pozytywnych) - krytykowana jest warstwa wizualna, optymalizacja czy błędy.

Post Scriptum - realistyczna strzelanka osadzona w realiach II wojny światowej debiutuje na PC

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!