News

Rainbow Six Siege - Ubisoft zapowiada kolejny sezon, Operację Grim Sky

Małgorzata Trzyna, 08.08.2018 14:59 0

Prócz nowych operatorów, w sezonie pojawi się spora modyfikacja mapy Baza Hereford oraz usprawnienia rozgrywki.

Ubisoft ogłosił pierwsze szczegóły kolejnego sezonu w trzecim roku Rainbow Six Siege - Operacji Grim Sky. W grze pojawi się dwójka nowych operatorów. Pierwszy z nich to obrońca, funkcjonariuszka policji z Wielkiej Brytanii, specjalizująca się w psychologii tłumu i przywracania porządku publicznego przez oddziały prewencyjne. Nie toleruje nieposłuszeństwa. Drugi, amerykański operator jest dla innych członków Rainbow Six zagadką, specjalizuje się w operacjach taktycznych, kocha Kabul, choć był świadkiem najgorszych scen w tym mieście. Ubisoft zapowiedział także pierwszą poważną modyfikację mapy Baza Hereford, by podnieść poprzeczkę dla rywalizacji.

Poza nowościami, w grze znajdą się także usprawnienia związane z wyeliminowaniem braku precyzji celowników broni, wyborem operatora w stanie bezczynności oraz dynamiczne skalowanie rozdzielczości na konsolach. Zmiany można będzie sprawdzić na serwerze testowym.

Prezentację Operacji Grim Sky zaplanowano na 17-19 sierpnia, w trakcie turnieju Six Major w Paryżu. Będzie można ją oglądać na Twitch.tv.

najnowsze