News

God of War przekroczyło przewidywania twórców

Katarzyna Dąbkowska, 01.08.2018 12:51 5

Sony jest niezwykle zadowolone z wyników sprzedaży gier.

Sony podało dzisiaj swoje wyniki finansowe z ostatniego kwartału. Firma pochwaliła się przede wszystkim fenomenalną sprzedażą konsol PlayStation 4. Ale nie tylko. Jak podano do wiadomości, wzrost przychodów można zawdzięczać również działowi gier. Na liście jest między innymi God of War. Jak stwierdziło Sony, produkcja poradziła sobie na rynku świetnie i znacznie przekroczyła przewidywania twórców.

To jednak nie koniec. Firma potwierdziła również oficjalnie, że produkcje zapowiedziane podczas tegorocznych targów w Stanach Zjednoczonych zbierają świetne opinie. Sony ma zamiar zarobić wiele w przyszłości na grach tworzonych przez wewnętrzne studia. Ale to nie wszystko. Jest również zaskoczona tym, jak świetnie poradziły sobie w tym okresie produkcje firm zewnętrznych.

Tonoki wytłumaczył również, jaka dokładnie była przyczyna spadku liczby subskrybentów usługi PlayStation Plus. Jak stwierdził, w poprzednim kwartale pojawiło się wiele produkcji, stąd mocny skok liczby subskrybentów. Później liczba ta się ustabilizowała.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.