Felieton

Immortal: Unchained z fabularnym zwiastunem

LM, 26 lipca 2018 10:35 0

Tytuł zadebiutuje 7 września na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Firma Game Odyssey Limited – wydawca najnowszej produkcji studia Toadman Interactive – uraczyła nas kolejnym zwiastunem gry Immortal: Unchained. Tym razem obok fragmentów rozgrywki i scenek uchwyconych na silniku gry możemy dowiedzieć się nieco więcej o tle fabularnym tytułu. Przypomnijmy, że podczas zabawy wcielimy się w żywą broń, która trzymana w zamknięciu przez lata uwalnia się z okowów w obliczu nadciągającej apokalipsy. Formuła rozgrywki mocno nawiązuje do popularnego cyklu Dark Souls z tą różnicą, że w Immortal: Unchained większość starć odbywa się z wykorzystaniem broni palnej.

Tytuł zadebiutuje 7 września na komputerach osobistych i konsolach ósmej generacji, a zainteresowanych dziełem studia Toadman Interactive odsyłamy pod ten adres, gdzie poczytacie o naszych wrażeniach po ograniu wersji alfa Immortal: Unchained.

Uczestnicy Games Clash Masters powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Główny projektant KOTOR-a i Dragon Age: Origins – James Ohlen – poprowadzi nowe studio Wizards of the Coast
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.