Felieton

The Banner Saga 3 - dowiedz się więcej o muzyce z gry oglądając nowe wideo

Katarzyna Dąbkowska, 22 lipca 2018 13:36 0

Produkcja trafi na rynek jeszcze w tym miesiącu.

Premiera The Banner Saga 3 zbliża się wielkimi krokami. Twórcy postanowili przypomnieć nam zatem o najnowszej części jednocześnie wskazując na osoby, które odpowiedzialne są za muzyczną część serii. Z najnowszego wideo możemy dowiedzieć się więcej na temat oprawy audio w grze. Na ten temat wypowiadają się skrzypek Taylor Davis oraz wokaliści Peter Hollens i Malukah.

The Banner Saga 3 zadebiutuje na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch 24 lipca tego roku. Produkcja doczeka się również edycji pudełkowej dla wersji na PS4 i XOne. W jej skład będą wchodziły wszystkie części serii, miniaturowy artbook, plakat, ścieżka dźwiękowa z wybranymi utworami, a także kilka dodatków cyfrowych. Ta edycja pojawi się w Stanach Zjednoczonych 24 lipca, a w Europie – 27 lipca.

Pojawią się również trzy edycje gry - edycja standardowa, edycja Deluxe zawierająca ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Austina Wintory’ego, dodatkową tapetę, mapę świata w grze oraz tytuł Gold Wasp i edycja Legendary, w skład której będą wchodzić wszystkie wspomniane bonusy z edycji Deluxe, a także tytuł Shadow Walker, Petrie Clan Ring oraz powieść Gift of Hadrborg w cyfrowym wydaniu.

W grocie Króla Gór idealnie pasuje do wybuchowej akcji w Red Dead Redemption 2
Fortnite - Jimmy Kimmel kazał rodzicom zażartować z dzieciaków w trakcie, gdy grają (wideo)
Full Throttle Remastered do pobrania za darmo
Pecetowe The Banner Saga 3 otrzymało DLC Eternal Arena
najnowsze