Spyro Reignited Trilogy z możliwością wyboru ścieżki dźwiękowej

LM
2018/07/20 12:50
1
0

Na potrzeby zremasterowanej edycji kompozytor oryginalnej ścieżki dźwiękowej – Stewart Copeland – przygotował zupełnie nowy utwór.

Kolejna porcja dobrych wieści dla fanów serii Spyro. Podczas specjalnego panelu na San Diego Comic-Con firma Activision ujawniła kilka nowinek związanych z oprawą dźwiękową Spyro Reignited Trilogy. Okazuje się, że do zespołu odpowiedzialnego za odświeżone wydanie dołączył kompozytor oryginalnej ścieżki dźwiękowej do gier z serii Sypro – Stewart Copeland. Ten na potrzeby projektu skomponował zupełnie nowy utwór – Tiger Train, którego fragment możecie przesłuchać powyżej. Obok tego dowiedzieliśmy się, że podczas rozgrywki będziemy mogli swobodnie przełączać się pomiędzy klasyczną a zremasterowaną ścieżką dźwiękową kolekcji, co zaprezentowano na załączonym poniżej wideo.

GramTV przedstawia:

Spyro Reignited Trilogy zadebiutuje 21 września na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Redakcja serwisu DSOGaming zauważyła, że na oficjalnej stronie kolekcji pojawiła się wzmianka o wersji pecetowej, ale w tej chwili nie znalazłem tam takiej informacji, więc pozostaje nam jedynie czekać na rozwój wydarzeń.

Spyro Reignited Trilogy z możliwością wyboru ścieżki dźwiękowej

Komentarze
1
sc
Gramowicz
20/07/2018 16:28

Coraz lepiej. :-)