News

tinyBuild Games szykuje zapowiedź czterech nowych projektów

LM, 16.07.2018 19:09 0

Wszystkie szczegóły poznamy podczas specjalnej konferencji prasowej podczas konwentu PAX West.

Amerykański wydawca z bogatym portfolio wprowadzonych na rynek tytułów od niezależnych studiów – tinyBuild Games – zapowiedział specjalną konferencję prasową podczas zbliżającego się konwentu PAX West w Seattle. Okazuje się, że rzeczona firma zamierza poszerzyć swoją ofertę o cztery zupełnie nowe gry, o których mamy się wtedy dowiedzieć nieco więcej. Poza tym wydawca nie podzielił się choćby skrawkiem informacji dotyczących nowych IP, więc pozostaje nam czekać do zaplanowanej na przełom sierpnia i września imprezy.

tinyBuild Games rozpoczęło swoją działalność w 2011 roku jako niezależne studio deweloperskie, które stworzyło No Time To Explain. Początkowe trudności z wydaniem swojego tytułu skłoniły twórców do wsparcia innych obiecujących projektów, a w portfolio firmy możemy znaleźć m.in. Punch Club, Phantom Trigger czy produkowana przez studio Ice-pick Lodge gra Pathologic 2.

PAX West odbędzie się w dniach 31 sierpnia - 3 września w Seattle, a o wszystkich ciekawostkach związanych z imprezą z pewnością przeczytacie na łamach Gram.pl.

najnowsze