News

Hunt: Showdown – aktualizacja 2.1 trafiła na serwery

LM, 16.07.2018 19:44 0

Tytuł dostępny jest w Steam Early Access od lutego tego roku.

Jeszcze podczas PC Gaming Show na tegorocznych targach E3 w Los Angeles studio Crytek zaprezentowało materiał wideo będący zapowiedzią drugiej obszernej aktualizacji gry Hunt: Showdown. Wprawdzie łatka opatrzona numerem 2.0 krótko po tym trafiła na serwery, ale wśród udostępnionej zawartości można było doszukać się wielu braków w stosunku do wcześniejszych zapowiedzi. Tym samym platformie Steam pojawiła się aktualizacja z numerem 2.1, w której uzupełniono grę o szereg nowinek.

Ważąca niemal 2 GB łatka wprowadza do Hunt: Showdown pakiet nowego wyposażenia m.in. kusze i noże do rzucania, a także dwie nowe cechy łowców powiązane z kuszą. Obok tego twórcy postanowili wdrożyć dwie sugestie społeczności – pierwsza z nich dotyczy gęstej mgły, która pojawia się w wykreowanym świecie podczas niektórych misji, a drugą jest tryb obserwatora dostępny dla graczy, którzy polegli podczas sieciowych zmagań. Kompletną listę zmian w aktualizacji 2.1 znajdziecie pod tym adresem.

Hunt: Showdown dostępne jest wyłącznie na PC w ramach Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Twórcy zadeklarowali, że na przestrzeni kolejnych 12 miesięcy od rynkowego debiutu zamierzają dopracować tytuł i wydać jego finalną wersję.

najnowsze