News

Znamy datę premiery Pillars of Eternity II: Deadfire - Beast of Winter

LM, 13.07.2018 11:35 0

Pierwsze obszerne rozszerzenie do klasycznego RPG-a Obsidianu ukaże się w sierpniu.

Dobra wiadomość dla fanów najnowszej produkcji studia Obsidian Entertainment – izometrycznego RPG w pirackich klimatach Pillars of Eternity II: Deadfire. Wydawca rzeczonej gry, firma Versus Evil, ujawniła masę konkretów dotyczących zawartości, która pojawi się na pecetowych serwerach w ciągu najbliższego miesiąca.

Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście pierwsze rozbudowane rozszerzenie do drugiej odsłony Pillars of Eternity – Beast of Winter, w którym udamy się na wyspę opanowaną przez kult Rymrganda. Kultyści wierzą w zbliżający się koniec świata, a jak się szybko okazuje tym, który ma sprowadzić oczekiwaną apokalipsę, jest nasz protagonista. DLC trafi na serwery dokładnie 2 sierpnia, a powyżej możecie rzucić okiem na towarzyszący omawianym doniesieniom krótki zwiastun pakietu.

Tego samego dnia na serwery Steam trafi aktualizacja gry opatrzona numerem 2.0. Wraz z nią Pillars of Eternity II: Deadfire otrzyma szereg poprawek, usprawnień i zmian w równowadze rozgrywki, które przełożą się na nowe wyzwania i nieco wyższy poziom trudności. Jednocześnie Obisidian zamierza wypuścić na serwery kolejne darmowe DLC – Deck of Many Things – za którego sprawą w grze pojawi się kupiec oferujący rozmaite przedmioty ze wschodnich krain wykreowanego świata.

Pillars of Eternity II: Deadfire zadebiutowało 8 maja na komputerach osobistych, ale w planach twórców są także wydania na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

najnowsze