Felieton

Gracz ukończył Fallout: New Vegas na najwyższym poziomie trudności, bez umierania i zabijania kogokolwiek

Małgorzata Trzyna, 13 lipca 2018 15:02 1

Jedyną bronią, jaką się posługiwał, były rękawice bokserskie.

Fallout: New Vegas można przejść bez zabijania kogokolwiek, nie ginąc ani razu czy nie korzystając z broni palnej. Jednak spełnienie wszystkich tych warunków naraz wydaje się szaleństwem. Jak udowodnił użytkownik YouTube o pseudonimie Rhetam, jest to możliwe. Rhetam ukończył grę na najwyższym poziomie trudności, z włączoną opcją permadeath, korzystając wyłącznie z rękawic bokserskich, bez pomocy towarzyszy. Grę ukończył po stronie NCR, wykonał też wszystkie zadania poboczne, choć w przypadku niektórych z nich trzeba było wymyślić sprytny sposób, jak spełnić wymagania misji.

- Fallout New Vegas jest bardzo elastyczne, pozwala graczowi nikogo nie zabijać. Bywało jednak, że musiałem kogoś ogłuszyć i pozwolić, by zajęli się nim pobliscy NPC, którzy go dobijali, albo po prostu zwabić wroga w pobliże sojusznika i w ten sposób pozbyć się przeciwnika - wyjaśnia Rhetam na Reddicie.

Zaczynając rozgrywkę, zainwestował 10 punktów w siłę (by z pomocą rękawic ogłuszać przeciwników, ale ich nie zabijać), 1 w percepcję, 10 w wytrzymałość, 1 w charyzmę, 10 w inteligencję, 7 w zwinność i 1 w szczęście. Pierwszy odcinek opublikował na swym kanale na YouTube jeszcze w marcu 2017, natomiast kilka dni temu dotarł do szczęśliwego finału.

The Elder Scrolls Online - DLC Wrathstone zadebiutuje na PC za kilka dni
Fallout 76 w Niemczech dodawany w prezencie nawet do dysków twardych
Niemieccy dystrybutorzy dwoją się i troją, by opróżnić magazyny z Fallouta 76
Fallout 76 – stare błędy w nowej aktualizacji
najnowsze