Felieton

The Gardens Between także na Nintendo Switch

LM, 12 lipca 2018 10:46 0

Przyjemna dla oka przygodówka zadebiutuje na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych w bieżącym kwartale 2018 roku.

Australijskie studio The Voxel Agents ogłosiło, że zapowiedziana wcześniej na PC i PlayStation 4 przygodówka z elementami gier logicznych – The Gardens Between – doczeka się także wydania na konsole Nintendo Switch. Konkretnej daty premiery jeszcze nie wskazano, ale wraz z omawianymi doniesieniami do sieci trafił najnowszy zwiastun tytułu, na którym zaprezentowano fragmenty zabawy uchwycone na najnowszym sprzęcie firmy z Kioto.

The Gardens Between opowiada historię dwójki przyjaciół – Ariny i Frendta, którzy trafiają na pokrytą ogrodami wyspę. Tam czeka ich masa przygód wypełnionych rozwiązywaniem napotkanych łamigłówek i poznawaniem sekretów wyspy. Całość ujęto w przyjemnej dla oka oprawie graficznej, co możecie zobaczyć na załączonym powyżej zwiastunie. The Gardens Between ukaże się w trzecim kwartale tego roku na PC z systemami Windows i Mac oraz konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Nadchodzi Iratus: Lord of the Dead - mroczne RPG, w którym walczymy z dobrymi bohaterami
MX vs. ATV All Out otrzyma wydanie Anniversary Edition na konsolach
Astral Chain – nowe informacje i screeny nadchodzącej gry twórców NieR: Automata
Karta grafiki Zotac Gaming GeForce RTX 2080 Ti ArcticStorm oficjalnie zaprezentowana
najnowsze