News

Fani Star Wars grają w gry, by wiedzieć więcej o uniwersum od kumpli - twierdzi Jade Raymond

Katarzyna Dąbkowska, 12.07.2018 15:38 5

Chcą być ekspertami w tej dziedzinie.

Jade Raymond z EA Motive postanowiła wypowiedzieć się w kilku słowach na temat gier Star Wars, które tworzy Electronic Arts. Jak stwierdziła w jednym z wywiadów, spełnienie oczekiwań fanów i autentyczność w rozbudowywaniu uniwersum jest bardzo ważna podczas produkcji tych gier. Powiedziała również, że jest wiele powodów, dla których fani uniwersum sięgają po te tytuły. Jednym z głównych jest podobno to, iż chcą po prostu wiedzieć więcej niż ich kumple.

I rzeczywiście, co ciekawe, najważniejszym motywatorem dla fanów gier Star Wars lub pragnących w jakikolwiek sposób uczestniczyć w uniwersum Gwiezdnych Wojen, jest zostać fanem numer jeden. W sumie chcą po prostu wiedzieć więcej o Star Wars od innych fanów.

Jak mówi Raymond – granie w te gry pozwala fanom uczyć się pewnych elementów uniwersum, a później górować wiedzą nad resztą użytkowników.

Wiem, że to zabawne, ale spędziliśmy dużo czasu rozmawiając z fanami Gwiezdnych Wojen i grającymi w Star Wars, i to jest najlepszy motywator dla wszystkich: uczą się więcej, aby mogli być ekspertami numer jeden.

najnowsze