Felieton

Earthfall - wszystkie rozszerzenia gry będą udostępniane za darmo

LM, 11 lipca 2018 11:36 1

Tytuł już za kilka dni zadebiutuje na PC i konsolach ósmej generacji.

Dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych kooperacyjną strzelanką Earthfall. Podczas panelu Inside Xbox odpowiedzialni za projekt deweloperzy ze studia Holospark zapowiedzieli, że po premierze zamierzają wspierać grę darmowymi aktualizacjami i rozszerzeniami. Wprawdzie obok nich w produkcji znajdzie się sporo przedmiotów kosmetycznych, za które przyjdzie nam zapłacić realną walutą, ale nie będą one miały bezpośredniego wpływu na mechanikę czy równowagę rozgrywki. Tym samym możemy spodziewać się nowych poziomów i trybów zabawy, które w myśl panującego w branży trendu nie podzielą społeczności graczy na posiadaczy konkretnych rozszerzeń, a pozwolą wszystkim w równym stopniu uczestniczyć w sieciowych zmaganiach.

Earthfall zmierza na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł ukaże się 13 lipca.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
Uczestnicy Games Clash Entertainment powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.