News

Darksiders III - data premiery potwierdzona przez THQ Nordic

LM, 10.07.2018 13:02 0

Tytuł zadebiutuje 27 listopada; znamy bonusy do zamówień przedpremierowych i zawartość dwóch edycji kolekcjonerskich.

Kilka dni temu informowaliśmy o falstarcie Microsoftu, który postanowił ujawnić światu oficjalną datę premiery gry Darksiders III jeszcze przed oficjalnym komunikatem wydawcy. W myśl przywołanych doniesień tytuł miał trafić na PC oraz konsole 27 listopada i taki termin potwierdziło oficjalnie THQ Nordic. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że każdy, kto zdecyduje się na przedpremierowe zamówienie tytułu, może liczyć na zestaw ekskluzywnych przedmiotów w grze — FURY Exclusive Armor DLC.

Co więcej, THQ Nordic ujawniło też dwie edycje specjalne gry skierowane do kolekcjonerów — Collector's Edition i Apocalypse Edition. Pierwsza z nich obok pudełka z grą zawiera artbook, steelbook, ścieżkę dźwiękową z gry na płycie i 29-centymetrową figurkę Furii, a wszystko zamknięte w specjalnym pudełku i wycenione na niespełna 150 euro (ok. 650 PLN).

Uzupełnieniem braków w kolekcji jest edycja Apocalypse, gdzie do zawartości podstawowej kolekcjonerki dorzucono trzy figurki — Wojny, Śmierci i Vulgrima. Poza nimi edycję wzbogacono o naszyjnik z amuletem i plakat o wymiarach 77 × 100 cm.

Darksiders III zmierza na PC i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.