Felieton

Darksiders III - data premiery potwierdzona przez THQ Nordic

LM, 10 lipca 2018 13:02 0

Tytuł zadebiutuje 27 listopada; znamy bonusy do zamówień przedpremierowych i zawartość dwóch edycji kolekcjonerskich.

Kilka dni temu informowaliśmy o falstarcie Microsoftu, który postanowił ujawnić światu oficjalną datę premiery gry Darksiders III jeszcze przed oficjalnym komunikatem wydawcy. W myśl przywołanych doniesień tytuł miał trafić na PC oraz konsole 27 listopada i taki termin potwierdziło oficjalnie THQ Nordic. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że każdy, kto zdecyduje się na przedpremierowe zamówienie tytułu, może liczyć na zestaw ekskluzywnych przedmiotów w grze — FURY Exclusive Armor DLC.

Co więcej, THQ Nordic ujawniło też dwie edycje specjalne gry skierowane do kolekcjonerów — Collector's Edition i Apocalypse Edition. Pierwsza z nich obok pudełka z grą zawiera artbook, steelbook, ścieżkę dźwiękową z gry na płycie i 29-centymetrową figurkę Furii, a wszystko zamknięte w specjalnym pudełku i wycenione na niespełna 150 euro (ok. 650 PLN).

Uzupełnieniem braków w kolekcji jest edycja Apocalypse, gdzie do zawartości podstawowej kolekcjonerki dorzucono trzy figurki — Wojny, Śmierci i Vulgrima. Poza nimi edycję wzbogacono o naszyjnik z amuletem i plakat o wymiarach 77 × 100 cm.

Darksiders III zmierza na PC i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
Uczestnicy Games Clash Masters powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.