Truck Simulator America od Jujubee zmierza na urządzenia mobilne

Małgorzata Trzyna, 09 lipca 2018 14:11 0

W grze przemierzymy całe USA za kierownicą tira.

Jujubee pracuje nad Truck Simulator America na urządzenia mobilne. Jak można wnioskować po tytule, w grze wcielimy się w kierowcę tira i będziemy jeździć po całych Stanach Zjednoczonych. Zasiądziemy za kierownicami rozmaitych pojazdów marek Kenworth i Mack. Karierę zaczniemy na wschodnim wybrzeżu, by z czasem dotrzeć do wybrzeża zachodniego. Podczas zabawy odwiedzimy ponad 40 miast, w tym Nowy Jork, Los Angeles czy San Francisco. Twórcy obiecują ogromny, otwarty świat i wciągającą rozgrywkę, podczas której stworzymy własną firmę, zatrudnimy kierowców i zostaniemy najlepszym przewoźnikiem w Ameryce.

Zainteresowani mogą już teraz zarejestrować się do zamkniętej bety, która rozpocznie się 6 sierpnia i potrwa do 12 sierpnia. Truck Simulator America zmierza na urządzenia z iOS i Androidem.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Czerwona Planeta zazieleni się w połowie maja – data premiery Surviving Mars: Green Planet i nowy zwiastun
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.