Velocity 2X i Manual Samuel trafią na Nintendo Switch

Małgorzata Trzyna
2018/07/04 18:58
0
0

Obie gry zadebiutują na Switchu już w sierpniu.

Velocity 2X i Manual Samuel trafią na Nintendo Switch

Curve Digital ogłosiło, że Velocity 2X od FuturLab oraz Manual Samuel od Perfectly Paranormal trafią w sierpniu na Nintendo Switch.

W Manual Samuel kierujemy tytułowym bohaterem, który walczy o powrót do życia po wypadku samochodowym. Przez 24 godziny musi kontrolować każdy element swej egzystencji: oddychanie, mruganie, chodzenie, picie wody i nie tylko. Gra jest dostępna na PS4, Xboksie One i PC. Na Steam cieszy się bardzo pozytywnymi ocenami.

GramTV przedstawia:

- Manual Samuel to bardzo zabawna gra, a ponieważ Switch to konsola przenośna, jest jeszcze łatwiej niż kiedykolwiek podzielić się tym niedorzecznym tytułem ze znajomymi. Niezdarne sterowanie Samem wraz z przyjacielem to świetna zabawa, nie ma na Switchu niczego w tym stylu - podkreśla menadżer produktu, Jakub Klitenik.

Velocity 2X to szybka, dynamiczna gra, wymagająca nie tylko zręczności, ale też wytężenia szarych komórek i kojarzenia faktów. Latamy statkiem kosmicznym, ale też czasem z niego wysiadamy, żeby przejść etapy platformowe. Gra oferuje ponad 50 poziomów, w których staramy się uzyskać jak najwyższe wyniki punktowe. W naszej recenzji tytuł ten otrzymał 8,3/10 punktów. Velocity 2X ukazało się najpierw na PS4 i PS Vita, później trafiło na PC i Xboksa One.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!