Felieton

Polska gra Perseverance z datą premiery, twórcy udostępniają demo

Małgorzata Trzyna, 04 lipca 2018 14:19 0

Pierwszy epizod Perseverance ukaże się już 12 lipca.

Perseverance to epizodyczna gra z gatunku visual novel, od niezależnego, krakowskiego studia Tap It Games. Pierwsza część ukaże się już 12 lipca, natomiast już teraz można wypróbować grę, pobierając demo ze strony Steam.

Perseverance przedstawi historię dwóch bohaterów, których losy skrzyżują się ze sobą. W pierwszej części zagramy jako Jack Cutter, ojciec, który próbuje uporać się z problemami w swej rodzinie. Tymczasem badania przeprowadzane w pobliskiej placówce wojskowej sprawiają, że miasteczko zostaje otoczone tajemniczą aurą. Mieszkańcy wolą trzymać się od zjawiska z daleka. Sprawy przybierają niespodziewany obrót, gdy jeden z eksperymentów kończy się katastrofą i cały obszar zostaje objęty kwarantanną.

W tym samym czasie tajemnicza agentka rusza w pościg za zbiegiem. Jej zleceniodawcy chcą, by po prostu spełniła swój obowiązek, ale nie mówią jej wszystkiego o osobie, którą ściga. Wkrótce Jack i agentka znajdą się w centrum kryzysu, który odmieni ich na zawsze.

Poniżej znajdziecie garść nowych screenów:

Call of Duty: Black Ops 4 – nowa mapa trybu zombie Ancient Evil z datą premiery
Konami zapowiedziało trzy pakiety klasyków - 50th Anniversary Collection, Castlevania Anniversary Collection oraz Contra Anniversary Collection
Nvidia zapowiedziała Quake II RTX – szczytowy remaster graficzny FPS-a z 1997 roku
Google z własną usługą streamingową i kontrolerem – zaprezentowano Google Stadia
najnowsze