Nadchodzi New Star Soccer Manager na urządzenia mobilne

Małgorzata Trzyna, 04 lipca 2018 19:24 0

Gra nie będzie sequelem piłkarskiego New Star Soccer.

W 2012 roku na urządzenia mobilne z iOS, Androidem i Windows Phone trafiła gra piłkarska New Star Soccer od ekipy New Star Games, w której kierowaliśmy karierą jednego z piłkarzy. Natomiast już latem tego roku na iOS i Androida trafi New Star Soccer Manager, opierające się na nieco innych założeniach, nie można zatem tej gry traktować jako sequela New Star Soccer.

Czego spodziewać się po New Star Soccer Manager? Jak można wywnioskować z tytułu, nasze zadanie będzie polegało na zarządzaniu klubem i jego ulepszaniu, kupowaniu i sprzedawaniu zawodników, podpisywaniu kontraktów ze sponsorami i dbaniu o finanse. Poza warstwą zarządzania, znajdzie się też miejsce dla rozgrywki na boisku. Podobnie jak w New Star Soccer, weźmiemy udział w najważniejszych momentach, by podawać piłkę, strzelać, dryblować czy wydawać polecenia zawodnikom, gdzie powinni biec.

Gra ma być tytułem free-to-play z reklamami i możliwością kupowania pakietów ułatwiających rozwój klubu.

najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.