News

Left 4 Dead powróci? Turtle Rock pracuje nad "globalnie znaną marką"

Patryk Purczyński, 02.07.2018 19:51 2

Po niezbyt udanym eksperymencie z Evolve, Turtle Rock Studios wzięło się do pracy nad nowym projektem. Znane są już pierwsze szczegóły.

Turtle Rock Studios pracuje nad niezapowiedzianą grą wysokobudżetową, opartą na marce o światowej renomie. Informacje te zawiera oferta pracy dla starszego projektanta poziomów, którą studio zamieściło w sieci. Do ekipy miałby dołączyć człowiek z doświadczeniem w pracy ze współczesnymi silnikami FPS i strzelankami pierwszoosobowymi opartymi na rywalizacji. Wygląda więc na to, że szykowany projekt należy do gatunku FPS-ów nastawionych na rozgrywkę wieloosobową.

Bliższe szczegóły są oczywiście nieznane, ale jeśli spojrzeć w portfolio Turtle Rock Studios, zespół ma co najmniej jeden tytuł, który idealnie wpisuje się w powyższą charakterystykę. Chodzi o serię Left 4 Dead, która doczekała się dwóch części. Ostatnim projektem firmy jest średnio udana asymetryczna strzelanka wieloosobowa Evolve. Wątpliwym jest, by Take-Two chciało ponownie inwestować w ten tytuł.

najnowsze