Felieton

The Surge 2 z funkcjami sieciowymi. Są nowe szczegóły

Patryk Purczyński, 20 czerwca 2018 17:47 0

Twórcy The Surge 2 chętnie odpowiadali na pytania fanów na Twitterze. Dzięki temu wiadomo więcej o nowej produkcji Deck13.

The Surge 2 będzie zawierało funkcje sieciowe - potwierdzili przedstawiciele Deck13. Pierwsza część była dostępna jedynie w module single-player, w kontynuacji postanowiono pójść o krok dalej. Jak dokładnie będzie wyglądało spotkanie "dwójki" ze sferą online, tego nie wyjaśniono. Wiadomo jedynie, że gra nie będzie obsługiwała rozgrywki w kooperacji, przynajmniej w momencie swojej premiery.

W The Surge 2 pojawi się ponadto tryb Nowa Gra Plus, a do dyspozycji użytkowników zostanie oddana dwukrotnie większa niż w pierwszej odsłonie liczba broni. Poprawiony zostanie ponadto system umiejętności broni. Istotne zmiany zajdą w egzoszkielecie. Dron będzie do niego fizycznie przymocnowany, co pociagnie za sobą zmiany w rozgrywce dystansowej. Twórcy obiecują ponadto przynajmniej dwukrotnie więcej starć z bossami, większą różnorodność przeciwników i poprawioną sztuczną inteligencję. Niektórzy wrogowie dysponować będą bronią palną. Całkowicie przepisana zostanie mechanika ciosów łączonych. Poziomy mają być ze sobą połączone, a przemierzanie świata możliwe na wiele sposobów.

Pierwsze The Surge ukazało się w 2017 roku i spotkało się z ciepłym, acz nie hurraoptymistycznym przyjęciem w branżowych mediach. Gra może się pochwalić średnią w okolicach 72-74 punktów (w zależności od wersji). Na drugą część przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku.

Steam nominuje najlepsze gry i twórców. Można głosować na Wiedźmina 3 i CDP RED
Microsoft w 2019 będzie aktywniejszy na rynku PC, zapewnia Phil Spencer
Sony przez przypadek zdradziło, ilu graczy ma poszczególne tytuły na PS4
SpellForce 3 dostanie samodzielny dodatek, Soul Harvest
najnowsze