Informacje

E3 2018: Soul Calibur VI z datą premiery i edycją kolekcjonerską

...

Wiadomo już, kiedy dokładnie ukaże się bijatyka Soul Calibur VI. Wydawca zrealizuje wcześniej złożoną deklarację - premiera nastąpi w tym roku.

E3 2018: Soul Calibur VI z datą premiery i edycją kolekcjonerską - obrazek 1

Soul Calibur VI ukaże się na platformach PS4, XOne i PC 19 października bieżącego roku - poinformowała firma Bandai Namco Entertainment. Zaprezentowała również trailer fabularny, przygotowany specjalnie na targi E3 2018 (zamieszczamy go poniżej). Już wcześniej wiadomo było, że akcja osadzona zostanie w czasach pierwszej części serii.

W materiale zawarta została również lista grywalnych postaci (wśród nich znajdują się m.in. Taki, Kilik, Maxi, Groh, Xianghua, Ivy, Nightmare, Siegfried, Sophitia), których można oczywiście zobaczyć w akcji. Bonusowym bohaterem będzie Geralt z Rivii, którego można zobaczyć w opisywanym przez nas wcześniej gameplayu.

Na sam koniec trailer zdradza skład edycji kolekcjonerskiej Soul Calibura VI. Gracze w ramach tego wydania otrzymają:

  • 120-stronicowy artbook
  • soundtrack na płycie w specjalnym metalowym pudełku
  • 12-calową figurkę Sophitii
  • kolekcjonerskie pudełko

Bandai Namco zapowiedziało również edycję Deluxe, w skład której wejdzie soundtrack i Season Pass (dający dostęp do trzech grywalnych postaci i dwóch Armor Packów). Wygląda na to, że oba wydania dostępne będą jedynie z konsolowymi wersjami Soul Calibura VI.

E3 2018: Soul Calibur VI z datą premiery i edycją kolekcjonerską - obrazek 2

E3 2018: Soul Calibur VI z datą premiery i edycją kolekcjonerską - obrazek 3

Najnowsze
Lubisz nas?