News

E3 2018: 15-minutowy gameplay z Metro: Exodus w 4K

Patryk Purczyński, 13.06.2018 09:46 1

4A Games prezentuje oficjalny gameplay z Metro: Exodus przygotowany na targi E3 2018. Zapraszamy do mroźnej, pełnej zagrożeń Moskwy.

W Metro: Exodus gracze dostaną wreszcie szansę na poznanie świata zewnętrznego. Okazuje się, że w Moskwie życie istnieje nie tylko w kanałach metra. Gameplay z Metro: Exodus przygotowany na targi E3 2018 pokazuje misję rozgrywającą się właśnie na powierzchni. Tu nadal trzeba uważać na stężenie radioaktywne, a chemikalia i inne zasoby są niezbędne do przeżycia. Dlatego też poniższy film rozpoczyna się od przeszukania okolicy.

Co ważne, misje w Metro: Exodus da się wykonać w taki sposób, by nikogo nie zabijać. Jeśli gracze preferują mniej subtelne podejście, zawsze mogą zakraść się od tyłu do przeciwnika i po cichu go zlikwidować. Głośne egzekucje nie są wskazane z uwagi na ograniczone zasoby. Jeśli nieprzyjaciel stoi za daleko, można się posłużyć np. nożami do rzucania. Co widać w dalszej części gameplayu, na naszej drodze staną nie tylko ludzie. Strzeżcie się.

Metro: Exodus zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4. Podczas konferencji Microsoftu ujawniona została data premiery i pokazano nowy trailer.

najnowsze