W Assassin's Creed Odyssey będziemy mogli dotrzeć do różnych zakończeń

Małgorzata Trzyna
2018/06/12 03:08

Nasze wybory pociągną za sobą rozmaite konsekwencje.

W Assassin's Creed Odyssey będziemy mogli dotrzeć do różnych zakończeń

We wszystkich poprzednich grach z serii Assassin's Creed mogliśmy odtwarzać wspomnienia przodków. Ponieważ były to wspomnienia, nie dało się w żaden sposób wpłynąć na przebieg historii. W Assassin's Creed Odyssey ma być jednak inaczej.

GramTV przedstawia:

- Jest kilka różnych zakończeń, nie powiem, ile - powiedział dyrektor kreatywny, Jonathan Dumont. - W grze dokonacie ważnych wyborów. Niektóre pociągną za sobą niewielkie, inne średnio poważne, jeszcze inne - długofalowe konsekwencje. Przykładem drobnych konsekwencji jest zadanie typu "czy mógłbyś odnaleźć mój miecz?" Znajdujesz miecz i przynosisz go. Zleceniodawca pyta, czy znalazłeś zgubę, możesz skłamać i zatrzymać przedmiot dla siebie. Nigdy nie będziesz wiedzieć, do czego wybory cię doprowadzą. Czasem nie będzie konsekwencji, czasem będzie to coś, co wpłynie na zakończenie. Będziesz musieć zgadywać. Ponieważ zdecydowaliśmy się dodać wybory w naszej grze, czujemy się tak, jakbyśmy cofali się do czasów, gdy nie było Kreda, gdy nie było zasad, co jest dobre. Możesz więc mieć własne opinie i podejmować własne decyzje.

Assassin's Creed Odyssey ukaże się 5 października 2018 na PC, PS4 i Xboksie One.

Komentarze
2
Fun_g_1_2_3
Gramowicz
12/06/2018 16:41

Jak ta technika idzie do przodu. Pierwsze Animusy pozwalały odtwarzać wspomnienia naszych przodków. Nowsza wersja Animusa pozwala odtwarzać wspomnienia kogokolwiek o ile mamy próbkę DNA, a najnowsza umożliwia zmianę wydarzeń historycznych!?!

Romanse z dowolną postacią? Różne zakończenia? Wiem, że seria potrzebuje trochę urozmaicenia, ale CO TO MA BYĆ?!?

Primo3001
Gramowicz
12/06/2018 10:36

Dobrze ta gra wyglądała na E3. Ostatnim Assassynm w jakiego grałem było niezłe Black Flag, a potem jakoś mnie to już dalen nie interesowało. Może teraz się to zmieni.