Informacje

E3 2018: Starfield jest już grywalny, The Elder Scrolls VI w fazie pre-produkcji

...

Wyświetlenie teaserów Starfielda i The Elder Scrolls VI zakończyło niedzielny pokaz Bethesdy na E3. Obie gry czeka jeszcze długa droga.

E3 2018: Starfield jest już grywalny, The Elder Scrolls VI w fazie pre-produkcji - obrazek 1

- The Elder Scrolls VI jest w fazie pre-produkcji, a Starfield znajduje się już w produkcji; jest to gra, nad którą pracujemy już od jakiegoś czasu - powiedział Todd Howard z Bethesda Game Studios podczas wizyty w studiu Geoffa Keighleya na E3 2018. Potwierdził on ponadto, że nowa marka jest już grywalna, podczas gdy TES VI jeszcze do tego etapu nie dotarł.

Obie gry doczekały się skromnych prezentacji na konferencji Bethesdy. Firma chciała tym samym przede wszystkim zasygnalizować, że tytuły te faktycznie znajdują się w jej planach. Keighley powrócił również do słów Howarda sprzed dwóch lat. Projektant stwierdził wówczas, że nie istnieje jeszcze technologia odpowiednia do stworzenia The Elder Scrolls VI. Czy od tamtego czasu coś się w tym aspekcie zmieniło?

- Jest coraz bliżej. Nie chcę zbyt wiele zdradzać. Sądzę, że teasery, które pokazaliśmy, miały dwa cele: po pierwsze - zapowiedź gier, po drugie - ustanowienie tonu, pokazanie gdzie toczy się ich akcja - odparł Howard. Na razie musi nam to wystarczyć.

E3 2018: Starfield jest już grywalny, The Elder Scrolls VI w fazie pre-produkcji - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?