Informacje

E3 2018: co ze Splinter Cellem? Szef Ubisoftu odpowiada

...

Fani Sama Fishera ostrzyli sobie zęby na jego wielki powrót na tegorocznym E3, ale musieli obejść się smakiem. Fakt ten komentuje Yves Guillemot.

E3 2018: co ze Splinter Cellem? Szef Ubisoftu odpowiada - obrazek 1

Assassin's Creed: Odyssey, Beyond Good & Evil 2, Skull & Bones, The Division 2, Trials Rising - to wszystko i znacznie więcej na swojej konferencji pokazał Ubisoft. Ludzi i tak najbardziej interesuje jednak to, czego na pokazie francuskiej firmy nie było, a więc Splinter Cell. - Uwielbiamy tę markę. Naprawdę chcemy do niej w pewnym momencie powrócić, ale dziś nie mogę powiedzieć zbyt wiele - odparł dyrektor wykonawczy Yves Guillemot, zapytany w studiu Geoffa Keighleya o to, co dzieje się z Samem Fisherem.

Powrotu Splinter Cella spodziewano się już na E3 2017, ale i wówczas oczekiwania nie zostały zaspokojone. W tym roku mogło się wydawać, że Sam Fisher faktycznie jest blisko - główny bohater serii pojawił się bowiem w Ghost Recon Wildlands, co traktowano jako dobry wstęp do nowej odsłony Splinter Cella. Gra pojawiła się też w ofercie kanadyjskiego Amazonu, z którego prawidłowo wyciekł przecież chociażby Rage 2. Ubisoft, nawet jeśli prace nad tytułem trwają, uznał najwyraźniej, że jest jeszcze za wcześnie, by móc pokazać projekt światu.

E3 2018: co ze Splinter Cellem? Szef Ubisoftu odpowiada - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?