News

E3 2018: Assassin's Creed Odyssey - wyciekły szczegóły fabularne przed dzisiejszym pokazem

Patryk Purczyński, 11.06.2018 14:29 1

Spore trudności ma Ubisoft w utrzymaniu w tajemnicy Assassin's Creed: Odyssey i szczegółów dotyczących gry.

Za sprawą PlayStation Store wyciekł opis Assassin's Creed: Odyssey, najnowszej odsłony flagowego cyklu Ubisoftu. Z przecieku można dowiedzieć się kilku istotnych informacji na temat fabularnego tła gry. "Przejmij kontrolę nad swoim przeznaczeniem i napisz własną, epicką odyseję, stając się legendarnym bohaterem Sparty. Przeżyj nieprawdopodobne przygody w świecie, w którym każdy wybór ma znaczenie. Odrzucony przez rodzinę musisz podjąć się wyzwania, jakim jest ewolucja z najemnika-wyrzutka na legendarnego spartańskiego bohatera, by odkryć prawdę o swojej przeszłości" - brzmi wspomniany opis.

To już kolejny przeciek związany z Assassin's Creed: Odyssey, którego świadkami jesteśmy tuż przed targami E3. Najpierw w sieci pojawiły się plotki, które wskazywały, że akcja najnowszej odsłony toczyć się będzie w Starożytnej Grecji. To praktycznie zmusiło Ubisoft do przyznania, że gra zagości na targach w Los Angeles. Zanim Ubisoft zdążył przeprowadzić konferencję, internet obiegły pierwsze screeny. Na deser mamy informacje o fabule.

Teraz nie pozostaje nam już nic innego, jak czekać na faktyczny pokaz Assassin's Creed: Odyssey. Początek konferencji Ubisoftu wyznaczono na dziś, na godz. 22.00.

najnowsze