Kolejna porcja darmowych gier od Twitcha

Katarzyna Dąbkowska
2018/06/01 19:35
6
0

Dla subskrybentów usługi Twitch Prime.

Już od jakiegoś czasu Twitch oferuje użytkownikom posiadającym konta Twitch Prime darmowe gry na zasadach podobnych jak PlayStation Plus czy Games with Gold, z tą różnicą, że gry od Twitcha nie są im zabierane w momencie, kiedy przestaną opłacać abonament. Kolejna porcja darmowych gier od Twitcha

Od wczoraj, bo tym razem wyjątkowo gry udostępniono już 31 maja, subskrybenci Twitch Prime mogą dodać do swojego konta The Banner Saga, The Banner Saga 2, Tumblestone, Treadnauts i Strafe. Czas na dodanie gier macie do 30 czerwca, a dzień poźniej, wraz z początkiem lipca, do oferty wejdą nowe produkcje.

GramTV przedstawia:

Jak najlepiej dołączyć do Twitch Prime? Zasubskrybować usługę Prime Video Amazona, która kosztuje miesięcznie jedynie 2,99 euro (około 13 złotych) przez pierwsze sześć miesięcy. W ten sposób nie tylko będziecie mogli zgarnąć wyżej wymienione gry, ale i nadrobić dwa sezony świetnego The Grand Tour w 4K i z HDRem.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
02/11/2018 21:15

Cóż, ostatnio się ale załapałem na darmówkę od Twitcha. Za oglądanie rozgrywki For Honor można było zyskać tzw. dropsa. Mnie "dopisało szczęście". W powiadomieniach na Twitch przeczytałem, że mój drops to 100 000 jednostek stali. Ubisoft za taką ilość tego surowca (odpowiednik złota w innych grach) życzy sobie ok. 80 euro. Nastukanie takiej ilości w grze to jakieś 2 m-ce intensywnego grania. Ucieszyłem się więc z bonusu, jak się jednak okazało, przedwcześnie. W grze kasiorki nie ma, Ubisoft zwala winę na Twitch, że niby informacja błędna.  Przygoda.

Gregario
Gramowicz
03/06/2018 00:30
Dnia 1.06.2018 o 21:06, KadwaO napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego gdy za coś płacę i dostaje w ramach tej opłaty jakikolwiek bonus jest to określane jako "darmo" jak w tym artykule... przecież by to otrzymać trzeba zapłacić.

Oj tam, po prostu tytuł news'a jest niefortunnie dobrany. Albo właśnie fortunnie, jeśli jego autorce chodziło o zwiększenie liczby odsłon news'a ? Tak czy inaczej, w życiu nie ma nic za darmo.

KadwaO
Gramowicz
02/06/2018 16:33
Diakon22 napisał:
KadwaO napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego gdy za coś płacę i dostaje w ramach tej opłaty jakikolwiek bonus jest to określane jako "darmo" jak w tym artykule... przecież by to otrzymać trzeba zapłacić.

Wykupując abonament Twitch Prime płacisz za tą ich bazę filmów, i jakieś tam inne benefity. Więc podstawą tej opłaty nie są gry. A że Amazon dorzuca gry to jest bonus - nie musi tego robić bo dostarcza to co obiecał w umowie.

Tylko jakoś jak w pizzeri dostaje do pizzy colę, to nie mówię, że w pizzeri dają colę za darmo, a że do pizzy jest dodawana cola.
Trwa Wczytywanie